Birikiminizi değerlendirmek için en güvenli mecra adeta İstanbul ile birleşen  Kocaeli’dir.

Özellikle İzmit ve Kandıra ilçeleri.

Altına hücum! Bu slogan yıllar önce Amerika’da kısa sürede zengin olma hayalleri kuran altın arayıcıları için üretilmişti. Bugünlerde Kandıra ve İzmit’e yolunuz düşerse, ilk olarak İzmit-Kandıra yolunda adım başı göreceğiniz emlakçı tabelaları dikkatinizi çekecek.

Neden Kandıra? Neden İzmit?

İzmit ve Kandıra’yı yatırım için cazip kılan avantajlar:

-Karadeniz Sahil Yolu Projesi Kandıra sınırlarından geçiyor.

-İzmit ve Kandıra köyleri; İstanbul’un ve Gebze’nin fiyatlarına göre oldukça düşüktür ve gelecek vaadetmektedir.

-İzmit ve Kandıra’nın kesiştiği noktada; Kandıra Gıda Organize sanayi bölgesi (Kandıra OSB) kuruluyor. İzmit ve Kandıra’nın arasına kurulacak olan sanayi ve konut alanlarıyla adeta Kandıra, İzmit merkeze 20 kilometre yakınlaşıyor. Sanayi, Kandıra Cezaevi’nin hemen yanına kuruluyor. Google’den Kandıra Gıda Sanayii’nin (http://www.kandiragiosb.org.tr/) sitesine bakabilirsiniz.

Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Rehberinden bölge ile ilgili planlara bakabilirsiniz.

-Kandıra Turizm Bölgesi ilan edildi, kentin yıldızı daha da parlayacaktır.

-Yatırım bölgemizin İstanbul’a ulaşımı çok kolaydır, yolları çok düzgündür..Özellikle 3. Köprü yapımı ile yapılacak olan Yeni Marmara Otoyolu ile daha kolay ulaşılabiliyor olacak.

-Bölgemiz doğa olarak harika konumda; yeşilliği bozulmamış; doğa severler ve kafa dinlemek isteyenler için mükemmel yerler mevcut.

– 3. Köprü yapılıyor ve Karadeniz sahil yoluna bağlanıyor olması bölgeye değer katacak.
-Ekolojik tarım için verimli topraklar mevcuttur.

3. köprü yolu yani Kuzey Marmara Otoyolu yatırım bölgemizden geçiyor. Yapılacak olan turnikelerle ulaşım çok daha pratik olacak.

-İzmit-Kandıra yolu duble yol oluyor ve hem Marmara otoyoluna hem de Karadeniz Sahil duble yoluna bağlanıyor. Karadeniz Sahil yolu; İzmit Kandıra yolu aracılığıyla Yeni Marmara Otoyolu’na bağlanacaktır.

Pek çok açıdan kalkınan, gelişen ve değerlenen bölgemizde yatırım yapmanız menfaatiniz gereğidir.

Satılık gayrimenkuller için; FİYATLAR VE DİĞER DETAYLAR İÇİN KURUMSAL MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİNİZ…  >>> TIKLAYIN >>>> https://arslanyatirim.sahibinden.com/

kandira kocaeli_districts

kocaeli